Güzel Fiyat
Alışveriş Siteleri Yabancı Alışveriş Siteleri Fiyat Karşılaştırma Siteleri   


  Aldido.com  
 
aldido.com Yeni ama en iyisi felsefesi ile yola çıkan Aldido.com Türkiye de online alışverişe farklı bir anlayış kazandırıyor. Tekstilden çocuk ürünlerine, kırtasiyeden elektroniğe kadar çok sayıda kategoriden 80 bin çeşit ürünü müşterilerinin hizmetine sunuyor.
 

  Alisveris.com  
 
Alisveris.com Alisveris.com’ u tercih ederek, internete bağlanabildiğiniz her yerde, çalışırken veya evinizde, tatilde ve yurtdışında alışveriş yapabilmenin keyfine varabilirsiniz. İnternetten alışveriş yapmak hızlı, ekonomik, zevkli ve pratiktir. Alisveris.com ekibi olarak prensibimiz, müşteri memnuniyetini artırmaktır.
 

  Altıncı Cadde  
 
altincicadde.com Altıncı Cadde; Ev-tekstil, dekorasyon, aksesuar, elektronik ev aletleri ve mobilya ürünlerini indirimli ve süreli kampanyalarla yalnızca üyelerine sunan, özel bir alışveriş sitesidir. Ünlü mimarlar ve tasarımcılar tarafından hazırlanan konseptlerle takipçilerine, uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra stillerini evlerine yansıtmalarını sağlayacak fikirleri de sunar.
 

  Deppo  
 
deppoDeppo size evinizden, ofisinizden ve seyahatte iken internet üzerinden alışveriş yapma ve satın alma rahatlığı, kolaylığı ve güvenliği sunan bir mağazadır. Deppo'da ayrıca satın alma mecburiyeti olmadan da sınırsız şekilde ve arzu ettiğiniz sıklıkta misafirimiz olabilir, mağazamızı tanıyabilir ve ürünlerimizi görebilirsiniz.
 

  Ereyon  
 
Ereyon Ereyon.com.tr sitesi; internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan Ereyon.com.tr, sanal ortamda 5 yıldır sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.
 

  Evkur  
 
Evkur Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlar, kaliteli hizmetimiz, kendimize özgü mağaza konseptimiz; 80 mağaza, 150.000 m2 kapalı alan ve 3200 çalışanımızla; EVKUR olarak Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almaktayız.  
 

  GittiGidiyor  
 
Akıllıfiyat Türkiye'de bireylerarası e-ticaretin gelişebilmesi için internet kullanıcılarına, güvenli ve keyifli bir alışveriş ortamı sunmak önemliydi. Bu nedenle GittiGidiyor hem alıcıları hem de satıcıları koruyan bir ödeme-onay sistemi buldu. Sıfır Risk Sistemi ile internetten yapılan alışveriş, fiziksel alışverişten daha güvenli hale geldi.
 

  Gold  
 
GoldBiz Gold Teknoloji Hipermarketleri olarak LCD televizyondan notebook’a, telefondan fotoğraf makinesine, küçük ev aletlerinden bilgisayar donanımlarına, ofis gereçlerinden telekomünikasyon ürünlerine teknoloji adına ihtiyaç duyulan her şeyi birbirinden farklı tüketici avantajlarıyla müşterilerimize sunuyoruz.
 

  Hepsiburada  
 
hepsiburadaBu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldık. 4500 m2’lik modern tesislerimizde çalışan 250’ye yakın genç ruhlu profesyonelle kısa sürede 2 milyonun üzerinde kayıtlı üye ve aylık ortalama 5 milyon 500 bin tekil kullanıcıya ulaştık. 4500 m2’lik modern tesislerimizde çalışan 250’ye yakın genç ruhlu profesyonelle kısa sürede 2 milyonun üzerinde kayıtlı üye ve aylık ortalama 5 milyon 500 bin tekil kullanıcıya ulaştık.
 

  Hipernex  
 
hipernex Mağazamızın Misyonu, Internet perakende satış sitesi olarak kuruluş amacımız en uygun fiyatlarla ve esnek ödeme koşullarıyla markalı ürünleri müşterilerimize sunarak ve çeşitli fonksiyonlarla devamlılığını ödüllendirerek katma değer sağlamaktır. Mağazada, Bilgisayar, Elektronik, Foto, Kamera, İç Giyim, Müzik, Pet Shop, Apple/iPod, Mutfak, Ev, Sağlık Kişisel Bakım, Oto Aksesuar, Spor, Bebek-Çocuk-Oyun, +18, Hırdavat, Hediyelik... ürünleri bulunmaktadır.  
 

  Kangurum  
 
Kangurum Vizyonu, bilişim teknolojilerini kullanarak müşterilerine katma değerli hizmetler sunmak olan Kangurum; Türkiye'de elektronik ticaretin yaygınlaşması ve gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Türkiye'de internetten alışveriş denince akla gelen ilk adreslerden biri Kangurum'dur.
 

  Koçtaş  
 
Koçtaş Misyonumuz: Müşterilerimizin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak evlerini ve yaşam stillerini geliştirmelerine yardımcı olmak; ev geliştirme perakendeciliği pazarını geliştirmek.
 

  Kozmetikcim  
 
Kozmetikcim Kozmetikcim de Parfümler, Parfüm Setleri, Deodorantlar, Makyaj Malzemeleri, Yüz Bakımı, Güneş Kozmetikleri, Saç Bakımı, Vücut Bakımı, Ağız ve Diş Bakımı, Erkek Kozmetiği, Tırnak Süsleme, Bebe Kozmetiği, Medikal Kozmetik, Doğal Ürünler, Kolonyalar, Çeyiz Setleri ürünleri bulunur.
 

  Mağaza  
 
magazanet Magaza.net de Bayan Giyim, Erkek Giyim, Oto Aksesuar, Doğal Ürünler, Pet Shop, Anne Bebek, Bilgisayar, Baskı Ürünleri, Ev Elektroniği, Tekstil, Notebook, Mac Book, Çocuk Giyim ürünleri bulunur. Sitemize ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.
 

  Mizu  
 
mizu Şıklığınızı tamamlamak için akla gelen ilk adres olmayı hedefleyen mizu, parfüm, takı, giyim, ayakkabı ve çanta kategorilerinde, her gün zenginleşen ürün yelpazesini kullanıcılarına sunuyor. Parfüm, makyaj, kişisel bakım bölümleri ile kozmetik alanında etkinlik gösteren mizu.com, seçkin marka ve tasarımcıların özenle seçilmiş parçalarından oluşan takı, saat ve gözlük kategorileri ile trendleri takip ediyor. Giyim ve iç giyim ürünleriyle stilinizi belirleyen mizu, kendi modanızı yaratmanıza yardımcı oluyor.
 

  n11  
 
n11 n11.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.
 

  Sahibinden  
 
SahibindenSahibinden.com ismi bir şekilde ilan veren veya ilanlardan faydalanan herkesin aslında hemen fark edebileceği basit bir gerçekten gelmektedir. Bir ilanın sahibinden olması ilanı veren kişi için bir avantaj, ilandan faydalanan kişi için ise bir güvencedir.  
 

  Teknosa  
 
Teknosa Teknosa, mağaza adedi ve bulunduğu il sayısı bakımından Türkiye’de bir ilki temsil etmektedir. 2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan Teknosa, bugün Türkiye’nin 66 ilinde 250'den fazla mağazasıyla hizmet vermektedir.
 

  Vatan Computer  
 
Vatan Vatan'da, Televizyonlar, MP Çalar, Digital Kameralar, Dijital Çerçeveler, Ses ve DVD Sistemleri, Oto Ses Sistemleri, Kumandalar, Kablolu Telefonlar, Uydu Sistemleri, Video Kameralar, Kisisel Bakım Ürünleri, Ev Bakım Ürünleri, Mutfak Ürünleri, Bilgisayar Kasaları, Klavyeler, Monitörler, Mouselar, Monitörler, Kameralar, Hoparlör Speaker, Grafik Tabletler, Kesintisiz Güç Kaynakları, Temizlik malzemeleri... ürünleri satılmaktadır.
 

  Webdenal  
 
webdenal Webdenal da, Bakım/Sağlık, Bebek, Bilgisayar, Bilgisayar Oyunları, Donanım, Elektronik, Ev Aletleri, Ev Tekstili, Fotoğraf, Hobi & Keyif, İç Giyim, Kozmetik, Müzik Aletleri, Oto Aksesuar, Pet Shop, Saat, Takı, Telefon kategorilerinde ürün satışı yapılmaktadır.
 

GuzelFiyat.com, sizi Alışveriş ve Fiyat Karşılaştırma site adresleri konularında bilgilendirir.
Yukarıda bulunan sitelerin içerikleri, bilgileri ve hizmetleri guzelfiyat.com ile ilgili değildir
iletişim ve görüşleriniz için: info@guzelfiyat.com