Güzel Fiyat
Alışveriş Siteleri Yabancı Alışveriş Siteleri Fiyat Karşılaştırma Siteleri   


  Alibaba  
 
Alibaba Alibaba.com dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden biri olup, Çin’de yerel ve uluslararası ticaret için dünyanın ilk sırada gelen çevrimiçi piyasasıdır. Alibaba.com 200 ülke ve bölgeyi aşkın 3.5 milyon şirket faaliyet göstermektedir. 2004 yılında Yahoo, Alibaba.com'un %40 oranında hissesini satın almıştır.
 

  Amazon  
 
Amazon.com Amazon.com, ilk kurulmuş en büyük internet alışveriş sitesidir. Adını Amazon Nehri'nden alır. Jeff Bezos tarafından 1994 yılında Amerika'nın Seattle şehrinde kurulan Amazon.com, işe önce kitap satarak başlayan bir elektronik ticaret öncüsüdür.
Bugün Amazon'da, DVD, muzik CDsi, bilgisayar yazılımı, bilgisayar oyunu, elektronik eşya, aksesuar, mobilya gibi farkı türden mallar satılmaktadır.
 

  DX  
 
DX DX sitesinde genel olarak teknoloji ürünleri bulunmakta. Ancak bunun yanı sıra güzellik, spor, oyun ve evlilik ürünlerinin de satışı yapılıyor. Fiyatları gayet uygun. Kargo ücretsiz, özellikle teknoloji ürünlerine bakmakta fayda var...
 

  Ebay  
 
Ebay Ebay, satıcı ve alıcı arasında, ürünü sitesinde yayınlayarak, aracılık etmektedir. Satılacak ürün için önce listeleme parası ve eğer ürün satılırsa bir de satış fiyatı üzerinden kesinti olmak üzere satıcıyı ücretlendirir. Alıcı kapanış fiyatı ve belirtilen posta ücreti dışında bir ücret ödemez. Uluslararası para göndermek için ödeme şekline ve tarzına göre aracı kuruma para ödemek gerekebilir.
 

  EC21  
 
EC21 EC21 dünyanın en büyük B2B sitelerinden biridir. İhracatçılar ve ithalatçılar arasında online alışverişi kolaylaştırmayı amaçlar. Ürün satmak isteyenler için ücretli ve ücretsiz üyelik seçenekleri vardır. Ücretsiz üyeler de istedikleri kadar bu sitenin avantajlarından yararlanabilir. Messengeri sayesinde iş bağlantıları kurabilirsiniz.
 

  Like  
 
Like Like.com mücevher, saat, çanta ya da ayakkabıların görsel olarak "en benzerlerini" kısa bir sürede bulup satın almayı sağlıyor. Örneğin bir marka ayakkabının burun kısmını işaretleyerek, o şekle sahip binlerce modelin fiyatı ve satıldığı web siteleri görülebiliyor. Site eLuxury, Amazon, Ice.com, Zappos ve diğer perakendecilerin beğenilip satın alınan ürünlerinden komisyon kazanıyor.
 

  Sammy Dress  
 
Sammy Dress SammyDress.com, giyim, çanta, ayakkabı, ev, çocuk ve ürünlerinin satıldığı yabancı alışveriş sitesi. Bir çok alt kategori ve ürünü bünyesinde barındırıyor. Özellikle bayan giyim ürünleriyle ön plana çıkıyor. Fiyatlar çok uygun ancak kargo fiyatını ve süresini de düşünmek gerekir.
 

  Shopping  
 
Shopping Shopping.com, bir eBay şirketi olan ve bugün online alışveriş karşılaştırması öncülük Internet üzerinde en hızlı büyüyen alışveriş yerlerinden biridir. Shopping.com, ABD, İngiltere, Fransa ve Almanya da ilk on global e-ticaret web siteleri arasında yer alıyor.
 

GuzelFiyat.com, sizi Alışveriş ve Fiyat Karşılaştırma site adresleri konularında bilgilendirir.
Yukarıda bulunan sitelerin içerikleri, bilgileri ve hizmetleri guzelfiyat.com ile ilgili değildir
iletişim ve görüşleriniz için: info@guzelfiyat.com